Spolehlivý partner pro Váš projekt

Projektová činnost

Mezi mé služby patří také kompletní projektová činnost ve výstavbě – pozemní stavby, novostavby, nástavby, stavební úpravy, návrhy RD a mnoho dalšího. Mějte všechno potřebné ohledně Vaší stavby na jednom místě.

Nabídka služeb

 • Studie, návrhy, 3D grafika a vizualizace

  Studie, návrhy, 3D grafika a vizualizace

  V rámci naší spolupráce Vám mohu vytvořit 3D návrhy a vizualizace dle Vašeho přání.

 • Projekty pro územní řízení a stavební povolení

  Projekty pro územní řízení a stavební povolení

  Zajišťuji projektovou dokumentaci pro všechny stupně přípravy i realizace stavby: studii, projekt pro územní souhlas, stavební povolení i pro provedení stavby. Samozřejmostí je také zajištění stavebního povolení (ohlášení).

 • Prováděcí projektová dokumentace

  Prováděcí projektová dokumentace

  Abyste obdrželi stavební povolení, dostanete ode mě kompletní projektovou dokumentaci: Průvodní zpráva, Souhrnná technická zpráva, Situační výkresy, Dokumentace objektů a technologických zařízení a Dokladovou část. Rozsah jednotlivých částí musí odpovídat druhu a významu stavby.

 • Projektová dokumentace změn

  Projektová dokumentace změn

  Jak o změnu stavby požádat? Pro ohlášení či žádost o změnu stavby Vám s radostí pomohu. Zpracuji Vám projektovou dokumentaci změn, díky kterým bude vše v pořádku a správně.

 • Projektová dokumentace skutečného stavu

  Projektová dokumentace skutečného stavu

  Jde o poslední dokumentaci, kterou od Vás stavební úřad formálně vyžaduje. Během stavby domu často dochází k dispozičním, materiálovým či konstrukčním změnám, které se zachycují v této dokumentaci. Po jejím vypracování Vám bude udělen kolaudační souhlas. Vše Vám rád připravím a zajistím na daném úřadě.

 • Projektová pasportizační dokumentace

  Projektová pasportizační dokumentace

  Jedná se o projektovou dokumentaci, která zachycuje skutečný stav nemovitosti. Zpravidla se pasport domu dělá v případech, kdy se k objektu dokumentace nedochovala, nebo je neúplná či neaktuální. Proces začíná zaměřením na stavbě, kdy zaměřím skutečný stav. Data následně zpracuji do výstupu v podobě výkresů – půdorysů jednotlivých podlaží, řezů a pohledů a technické zprávy, která obsahuje popis stavby.

 • Spolupráce s projektovými specialisty

  Spolupráce s projektovými specialisty

  Spolupráce s projektovými specialisty je na prvním místě, proto si na nich velmi zakládám. Díky své praxi mám kontakty, díky kterým půjde všechno snáz a práce bude odvedena kvalitně.

Máte zájem o projektovou činnost?

Máte zájem o projektovou činnost a rádi byste se dozvěděli více k Vašemu případu? Obraťte se na mě skrze kontaktní formuláře níže.

60000/60000